Punkt pobrań COVID-19 Płock, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku)

Poznaj opinie oraz adres punktu pobrań wymazów testu COVID-19 w Punkt pobrań COVID-19 Płock, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku)
Witaj na niezależnym forum opinii o jednostach służby zdrowia pracujących na pierwszej lini walczących z pandemią COVID-19 w Polsce!
Poznasz tutaj wszystkie oficjalne szpitale, zarówne te państwowe jak i prywatne. Dodatkowo znajdziesz miejsca gdzie wykonasz test Covid poprzez wymazy w twojej miejscowości.

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Zapoznaj się z opiniami jak wygląda na prawdę leczenie koronawirusa w Punkt pobrań COVID-19 Płock, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku)
Sprawdź opinie jaka jest obsługa, jak długie kolejki, oraz adres placówki in kontaktowy.

Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku)

Adres punktu pobrań testów na Covid-19
Dane adresowe Punkt pobrań COVID-19 Płock, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku), gdzie wykonywane są testy na Covid-19.
Poznaj miejsce zanim tam pojedziesz.

  • Kobylińskiego 21A, Płock, Mazowieckie


Podobne punkty wymazów do testów Covid-19
Dane adresowe i opinie o laboratoriach wykonujących pobrania testów na koronawirusa, podobne do Punkt pobrań COVID-19 Płock, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku).


Ocena Punkt pobrań COVID-19 Płock, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku)
Jeśli szukasz nie tylko zwykłych informacji o Punkt pobrań COVID-19 Płock, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku), a informacje medialne nie przemawiają do Ciebie to sprawdź opinie i przeczytaj prawdziwe historie o Punkt pobrań COVID-19 Płock, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku), u nas, z pierwszej ręki. Informacje możesz weryfikować na stronach rzadowych Ministerstwa Zdrowia.

Najnowsze opinie o Punkt pobrań COVID-19 Płock, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku)

Okropne traktowani ludzi chorych stoisz 3 godziny w kolejce poczym wybija godzina 22 i zamykają ci punkt przed twarzą i dziękuję dowodzenia . Kolejka porusza się bardzo wolno ponieważ jedna pan pobiera testy i wpisuje dane w komputer a druga pa… [przeczytaj całą opinię]

o Punkt pobrań COVID-19 Płock, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku)
Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o szpitalach oraz punktach pobrań wymazów testów na Covid w Polsce i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz nam, że opinie są prawdziwe – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie Covid19polska.eu!

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Jesteś przedstawicielem szpitala lub punktu wymazu?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może pomóc nam wszystkim.

Jedna odpowiedź do “Punkt pobrań COVID-19 Płock, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Płocku)”

  1. Okropne traktowani ludzi chorych stoisz 3 godziny w kolejce poczym wybija godzina 22 i zamykają ci punkt przed twarzą i dziękuję dowodzenia . Kolejka porusza się bardzo wolno ponieważ jedna pan pobiera testy i wpisuje dane w komputer a druga pani siedzi obok i się śmieje i nic nie robi dodatkowo system się zawiesza i pani stwierdziła że powinno być 3 minuty na osobę ale system się wiesza więc jest 10 minut na osobę . Stoją ludzie chorzy po 3-4 godziny na zimnie godzina 22 zostało 10 i co i idź człowieku do domu przyjdź jutro nie pobiore ci wymazu bo mi nikt nie zapłaci za to że zostanę dłużej . Pójdziesz zdrowy po staniu 3 godzin w zimnie i deszcze wrócisz chory .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.