Punkt pobrań COVID-19 Mińsk Mazowiecki, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim)

Poznaj opinie oraz adres punktu pobrań wymazów testu COVID-19 w Punkt pobrań COVID-19 Mińsk Mazowiecki, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim)
Witaj na niezależnym forum opinii o jednostach służby zdrowia pracujących na pierwszej lini walczących z pandemią COVID-19 w Polsce!
Poznasz tutaj wszystkie oficjalne szpitale, zarówne te państwowe jak i prywatne. Dodatkowo znajdziesz miejsca gdzie wykonasz test Covid poprzez wymazy w twojej miejscowości.

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Zapoznaj się z opiniami jak wygląda na prawdę leczenie koronawirusa w Punkt pobrań COVID-19 Mińsk Mazowiecki, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim)
Sprawdź opinie jaka jest obsługa, jak długie kolejki, oraz adres placówki in kontaktowy.

Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim)

Adres punktu pobrań testów na Covid-19
Dane adresowe Punkt pobrań COVID-19 Mińsk Mazowiecki, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim), gdzie wykonywane są testy na Covid-19.
Poznaj miejsce zanim tam pojedziesz.

  • Wyszyńskiego 30A, Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie


Podobne punkty wymazów do testów Covid-19
Dane adresowe i opinie o laboratoriach wykonujących pobrania testów na koronawirusa, podobne do Punkt pobrań COVID-19 Mińsk Mazowiecki, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim).


Ocena Punkt pobrań COVID-19 Mińsk Mazowiecki, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim)
Jeśli szukasz nie tylko zwykłych informacji o Punkt pobrań COVID-19 Mińsk Mazowiecki, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim), a informacje medialne nie przemawiają do Ciebie to sprawdź opinie i przeczytaj prawdziwe historie o Punkt pobrań COVID-19 Mińsk Mazowiecki, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim), u nas, z pierwszej ręki. Informacje możesz weryfikować na stronach rzadowych Ministerstwa Zdrowia.

Najnowsze opinie o Punkt pobrań COVID-19 Mińsk Mazowiecki, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim)

Niestety nie polecam wykonania wymazu w tym punkcie. Kolejki są nieduże, niestety oczekiwanie na wynik długie. Oznacza to kolejne dni w zamknięciu. Z wywiadu wynika, że w tej sytuacji trzy dni oczekiwania i kolejne trzy izolacji po otrzymaniu wy… [przeczytaj całą opinię]

o Punkt pobrań COVID-19 Mińsk Mazowiecki, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim)
Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o szpitalach oraz punktach pobrań wymazów testów na Covid w Polsce i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz nam, że opinie są prawdziwe – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie Covid19polska.eu!

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Jesteś przedstawicielem szpitala lub punktu wymazu?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może pomóc nam wszystkim.

Jedna odpowiedź do “Punkt pobrań COVID-19 Mińsk Mazowiecki, Centrum Medyczne Corten Medic (punkt w Mińsku Mazowieckim)”

  1. Niestety nie polecam wykonania wymazu w tym punkcie. Kolejki są nieduże, niestety oczekiwanie na wynik długie. Oznacza to kolejne dni w zamknięciu. Z wywiadu wynika, że w tej sytuacji trzy dni oczekiwania i kolejne trzy izolacji po otrzymaniu wyniku pozytywnego są ostatecznie końcem choroby. A co pozostałymi 7 dniami izolacji? Dla niektórych to ogromna strata finansowa. Nie wspomnę, że dobie takiej ilości zachorowań punkt działa tylko do 14.00. Niesłychane i zadziwiające. Nic dodać nic ująć. Oceniam nagannie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.