Punkt pobrań COVID-19 Luboń, Alab laboratoria (punkt w Luboniu)

Poznaj opinie oraz adres punktu pobrań wymazów testu COVID-19 w Punkt pobrań COVID-19 Luboń, Alab laboratoria (punkt w Luboniu)
Witaj na niezależnym forum opinii o jednostach służby zdrowia pracujących na pierwszej lini walczących z pandemią COVID-19 w Polsce!
Poznasz tutaj wszystkie oficjalne szpitale, zarówne te państwowe jak i prywatne. Dodatkowo znajdziesz miejsca gdzie wykonasz test Covid poprzez wymazy w twojej miejscowości.

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Zapoznaj się z opiniami jak wygląda na prawdę leczenie koronawirusa w Punkt pobrań COVID-19 Luboń, Alab laboratoria (punkt w Luboniu)
Sprawdź opinie jaka jest obsługa, jak długie kolejki, oraz adres placówki in kontaktowy.

Alab laboratoria Sp. z o.o. (punkt w Luboniu)

Adres punktu pobrań testów na Covid-19
Dane adresowe Punkt pobrań COVID-19 Luboń, Alab laboratoria (punkt w Luboniu), gdzie wykonywane są testy na Covid-19.
Poznaj miejsce zanim tam pojedziesz.

  • Rzeczna 2, Luboń, Pomorskie


Podobne punkty wymazów do testów Covid-19
Dane adresowe i opinie o laboratoriach wykonujących pobrania testów na koronawirusa, podobne do Punkt pobrań COVID-19 Luboń, Alab laboratoria (punkt w Luboniu).


Ocena Punkt pobrań COVID-19 Luboń, Alab laboratoria (punkt w Luboniu)
Jeśli szukasz nie tylko zwykłych informacji o Punkt pobrań COVID-19 Luboń, Alab laboratoria (punkt w Luboniu), a informacje medialne nie przemawiają do Ciebie to sprawdź opinie i przeczytaj prawdziwe historie o Punkt pobrań COVID-19 Luboń, Alab laboratoria (punkt w Luboniu), u nas, z pierwszej ręki. Informacje możesz weryfikować na stronach rzadowych Ministerstwa Zdrowia.

Najnowsze opinie o Punkt pobrań COVID-19 Luboń, Alab laboratoria (punkt w Luboniu)

W dniu 06 maja okolo 12 30 chcielismy zrobis testy antygenowe na covid na ul Rzecznej 2 w Luboniu,bylismy tylko przejazdem w Poznaniu po pogrzebie,testy byly nam potrzebne na powrot do Niemiec.Bardzo mila Pani zrobila nam testy pomimo ze nie mielismy… [przeczytaj całą opinię]

o Punkt pobrań COVID-19 Luboń, Alab laboratoria (punkt w Luboniu)
Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o szpitalach oraz punktach pobrań wymazów testów na Covid w Polsce i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz nam, że opinie są prawdziwe – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie Covid19polska.eu!

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Jesteś przedstawicielem szpitala lub punktu wymazu?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może pomóc nam wszystkim.

Jedna odpowiedź do “Punkt pobrań COVID-19 Luboń, Alab laboratoria (punkt w Luboniu)”

  1. W dniu 06 maja okolo 12 30 chcielismy zrobis testy antygenowe na covid na ul Rzecznej 2 w Luboniu,bylismy tylko przejazdem w Poznaniu po pogrzebie,testy byly nam potrzebne na powrot do Niemiec.Bardzo mila Pani zrobila nam testy pomimo ze nie mielismy terminow.Chcialabym jej bardzo mocno podziekowac za jej pomoc,serdecznosc.Bardzo nam pomogla.Dziekujemy.
    Serdeczne pozdrowienia.
    Danuta P.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.