Punkt pobrań COVID-19 Drawsko Pomorskie, Szpitale Polskie Spółka Akcyjna

Poznaj opinie oraz adres punktu pobrań wymazów testu COVID-19 w Punkt pobrań COVID-19 Drawsko Pomorskie, Szpitale Polskie Spółka Akcyjna
Witaj na niezależnym forum opinii o jednostach służby zdrowia pracujących na pierwszej lini walczących z pandemią COVID-19 w Polsce!
Poznasz tutaj wszystkie oficjalne szpitale, zarówne te państwowe jak i prywatne. Dodatkowo znajdziesz miejsca gdzie wykonasz test Covid poprzez wymazy w twojej miejscowości.

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Zapoznaj się z opiniami jak wygląda na prawdę leczenie koronawirusa w Punkt pobrań COVID-19 Drawsko Pomorskie, Szpitale Polskie Spółka Akcyjna
Sprawdź opinie jaka jest obsługa, jak długie kolejki, oraz adres placówki in kontaktowy.

Szpitale Polskie Spółka Akcyjna

Adres punktu pobrań testów na Covid-19
Dane adresowe Punkt pobrań COVID-19 Drawsko Pomorskie, Szpitale Polskie Spółka Akcyjna, gdzie wykonywane są testy na Covid-19.
Poznaj miejsce zanim tam pojedziesz.

  • Bolesława Chrobrego 4, Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie


Podobne punkty wymazów do testów Covid-19
Dane adresowe i opinie o laboratoriach wykonujących pobrania testów na koronawirusa, podobne do Punkt pobrań COVID-19 Drawsko Pomorskie, Szpitale Polskie Spółka Akcyjna.


Ocena Punkt pobrań COVID-19 Drawsko Pomorskie, Szpitale Polskie Spółka Akcyjna
Jeśli szukasz nie tylko zwykłych informacji o Punkt pobrań COVID-19 Drawsko Pomorskie, Szpitale Polskie Spółka Akcyjna, a informacje medialne nie przemawiają do Ciebie to sprawdź opinie i przeczytaj prawdziwe historie o Punkt pobrań COVID-19 Drawsko Pomorskie, Szpitale Polskie Spółka Akcyjna, u nas, z pierwszej ręki. Informacje możesz weryfikować na stronach rzadowych Ministerstwa Zdrowia.

Najnowsze opinie o Punkt pobrań COVID-19 Drawsko Pomorskie, Szpitale Polskie Spółka Akcyjna

Punt pobrań wymazu Drawsko Pomorskie B. Chrobrego 4, nie polecam.
Na dziś miałam umówiona wizytę na daną godzinę. Kolejka około 25 osób. Miejsca na postój brak. Brak możliwości zachowania bezpiecznego odstępu. Punkt otwarty tylko od 8 do… [przeczytaj całą opinię]

o Punkt pobrań COVID-19 Drawsko Pomorskie, Szpitale Polskie Spółka Akcyjna
Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o szpitalach oraz punktach pobrań wymazów testów na Covid w Polsce i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz nam, że opinie są prawdziwe – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie Covid19polska.eu!

Napisz swoją, prawdziwą opinię

Jesteś przedstawicielem szpitala lub punktu wymazu?– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może pomóc nam wszystkim.

Jedna odpowiedź do “Punkt pobrań COVID-19 Drawsko Pomorskie, Szpitale Polskie Spółka Akcyjna”

  1. Punt pobrań wymazu Drawsko Pomorskie B. Chrobrego 4, nie polecam.
    Na dziś miałam umówiona wizytę na daną godzinę. Kolejka około 25 osób. Miejsca na postój brak. Brak możliwości zachowania bezpiecznego odstępu. Punkt otwarty tylko od 8 do 10. Będąc na kwarantannie, oczekuje bezpieczeństwa dla mnie jak i dla innych. Warunki na dworze są cieżkie, jest zimno, pomimo tego wszyscy musimy czekać w kolejne pomimo umówionych wizyt. Więc ja się pytam, jaki sens umawiania wizyt?
    Jestem bardzo nie zadowolona, testu nie wykonałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.